معرفی دریم کچر

کابوس گیر یا دریم کَچِر (Dream catcher)
در فرهنگ سرخپوستان اوجیبوایی (از نخستین اقوام ساکن در آمریکا) نام وسیله‌ای دست‌ساز است که از حلقه‌ای ساخته‌شده از شاخهٔ درخت بید تشکیل شده که توری به شکل تارعنکبوت را درون آن می‌بافند. سپس آن را با اشیای شخصی و مقدسی همچون پر و مهره تزئین کرده و در داخل تیپی یا بالای گهوارهٔ کودک آویزانش می‌کنند.
سال 1960 و 1970 کابوس‌گیر (دریم کَچر) محبوبیت زیادی پیدا کرد و در نقاط مختلف دنیا برای سهیم شدن و لذت بردن از زیبایی اش گسترش ‌یافت.کابوسگیر چنان معنی زیبایی دارد که معمولاً شما می‌توانید ‌یک کابوسگیر را در سایز بزرگ در دکوراسیون داخلی خود روی دیوار ها استفاده کنید و از سایز های کوچک تر در زیوآلاتی مانند گردنبند و یا آویز آینه ماشین و آویز پشت در اتاق خواب برای دور کردن افکار منفی استفاده کنید خلاصه هر کجا که احساس می کنید به یک تزئین خاص نیاز دارد.
در باور این مردم هوا از رویا و کابوس آکنده است. پس با آویزان کردن این ساخته، رویاهای خوب از درون سوراخ مرکزی کابوس‌گیر عبور کرده و به فرد خفته می‌رسند و کابوس‌ها در تارهای آن به‌دام افتاده و با طلوع خورشید نابود می‌شوند.بر این باورند که کابوس‌گیر (دریم کَچر) خواب و خیال بد و منفی را از ما می‌گیرد.
از آنجایی که زیبایی و گسترش آن حد و مرز نمی شناسد معنای زیبا و شکل دلنشین دریم کچر آن را در میان مردم دنیا محبوب کرده است .
یک دریم کچر به رنگ‌های چشم نواز هفت چاکرا کنار شمع های هفت چاکرا قطعا هدیه زیبایی می تونه باشه
از این دریمکچر ها می‌توان به عنوان آویز آینه ماشین ، آویز کلید ، کیف و یا دیوار کوب استفاده نمود .

برای خرید دریم کچر بهه لینک زیر مراجعه کنید:

https://beegiftss.com/product-category/dream-catchers/

ممنون از توجهتان – مجموعه بی گیفتز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا
سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.